Bulut POS Restoran Otomasyon Sistemi 5 Neden

Bulut POS Restoran Otomasyon Sistemi 5 Neden

Bulut POS. Restoranınızın adını seçtiniz. İdeal konumu buldunuz. Mükemmel menüyü tasarladınız. Demirbaşlar da sipariş verildi ve hazırlanıyor. Sıradaki ne? Restoranınız için bir satış noktası sistemine ihtiyacınız olacak. Peki nereden başlayacaksınız?

Cevap basit: Ekonomik ve Güvenli Seçim Bulut POS.

Her modern restoranın bir bulut satış noktası sistemine ihtiyacı vardır ve işte bunun birkaç nedeni:

Bulut, teknoloji maliyetlerini düşürür

Yerinde sunucu gerekmez. Sunucu çöktüğünde çağrı ücreti alınmaz. Yazılımın en son sürümlerini yüklemek için ziyarete hiçbir danışman gelmez. Tüm bu senaryolar bulutta halledilir. Bu, paranın başka bir yerde yeniden tahsis edilmesine izin verir. Bu maliyet tasarrufları ile markalaşma, pazarlama, personel eğitimi yani işinizi daha rekabetçi kılan ne olursa olsun yapılabilir.

Bulut karmaşıklığı en aza indirir

Bulut tabanlı restoran POS sistemleri, bir düğmeye dokunarak takılacak, açılacak ve bağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Her sitedeki sunucu ihtiyacını ortadan kaldırarak, yalnızca donanımın kendisinden tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda bakım maliyetini de düşürürsünüz. Geleneksel şirket içi sistemlerde, güncellemeler işletmeye ait konuma bir danışman göndermeyi içerir. Mevcut programlarda güncellemelerin neden genellikle haftalar veya aylar sürdüğünü açıklar. Bulut ile, bir kez merkezi olarak bir sistem yükseltmesi yapılabilir. Her şeyden önce donanım için daha az paraya ihtiyaç duyulur. Devam eden destek için daha az paraya ihtiyaç duyulur, bu da fonların diğer iş önceliklerini desteklemek için yeniden tahsis edilmesini serbest bırakır.

Bulut POS hızı ve çevikliği artırır

Yiyecek ve içecek endüstrisi hızlı hareket ediyor. Yeni fikirleri haftalar veya aylar içinde değil, günler içinde pazara sunabilmelisiniz. İster menüdeki bir öğe ister bir promosyon olsun, düşük performans gösterenleri belirlemek ve düzeltmek de önemlidir. Bulut teknolojisi, fikirlerinizi çok daha hızlı ve etkili bir şekilde yürütmenize olanak tanır.

Bulut yeni gelir akışları açar

Tesislerinizin boyutunu genişletmeden müşteri tabanınızı genişletmek ve gelirlerinizi artırmak istiyorsanız, şirket dışı siparişlerde büyük bir potansiyel var. Bulutun gücüyle, mobil POS cihazları veya masaüstü bilgisayarlar üzerinden verilen siparişler, yerine getirilmek üzere doğrudan mevcut sistemlerinize gönderilebilir. Web veya mobil siparişler için ayrı kanallara gerek yoktur, bu da sistemler basit ve akıcı olduğu için BT ekibiniz veya yerinde çalışanlarınız için daha az sorun anlamına gelir. Bulut tabanlı restoran POS çözümleri ayrıca kar potansiyelini en üst düzeye çıkarır ve müşterilerin tutarlı bir marka deneyimi edinmesine yardımcı olur.

Bulut POS analizi, daha iyi kararlar almak için verilerden içgörüler elde etmenize yardımcı olur

En yeni yeriniz, bu öğle yemeğinde tahmine kıyasla ne kadar gelir elde etti? Konuklarınızdan kaçı indirim veya promosyon kullanıyor? Çalışan başına en iyi satışları hangi lokasyonlar yapıyor? Daha iyi iş kararları vermenize yardımcı olmak için tüm bu bilgiler ve daha fazlası mevcut olmalıdır. Ancak farklı konumlarda veya ülkelerde farklı sistemler çalıştırıyorsanız, bu tür verileri bir araya getirmek zorlaşır. Ancak bulut tabanlı bir restoran POS raporlama hizmetiyle, her konumdaki veriler anında gerçek zamanlı olarak kullanılabilir ve herhangi bir anda kuruluş genelinde tam olarak neler olup bittiğini görmenizi sağlar. Haftalık, aylık ve üç aylık raporlar günler yerine saniyeler içinde doğru bir şekilde teslim edilebilir. Bulut ayrıca, ister masaüstü bilgisayardan ister akıllı telefondaki mobil uygulamadan olsun, bu verilere ne zaman ve nasıl ihtiyacınız olursa olsun erişilebilir olmasını sağlar.

Yiyecek ve içecek girişiminizi ileriye taşıyacak bir bulut çözümü arıyorsanız, allzin güvencesindeki vitrinPOS’tan başkasına bakmanıza gerek yok. Bir bulut satış noktası sisteminin restoranınız için doğru olmasının diğer birçok nedenini keşfetmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim için tıklayın

14 Gün Ücretsiz denemek için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.