Basında Biz

allzin Dünya Gazetesi’nde

Yerli girişim Allzin, Zomato’nun tahtına kurulacak

Makine mühendisi genç girişimci Eyüp Alp tarafından kurulan Allzin, dünya devi Zomato’nun benzeri bir yerli girişim. Faaliyetlerine restoran keşif rehberi olarak başlayan girişim, dijitalleşme pazarını da odağına aldı. Aralarında ünlü restoran ve kafe zincirlerinin olduğu müşteri portföyüyle hedefinde global yolculuk var.

allzin Türkiye Gazetesi’nde

İstanbul, Hindistan ve Gaziantep üçgeninde bir girişimcilik hikâyesi

Eyüp Alp… Sakarya Üniversitesi mezunu genç bir girişimci. allzin’in kurucusu. allzin mi, Foursquare’in Türk versiyonu. Türkiye’de bine yakın-içme ve eğlence mekanına ve 350 bin kullanıcıya hizmet veriyor. Eğer bir fikrim var, evi, arabayı gözden çıkarmaya hazırım diyorsanız önce Eyüp Alp’e kulak verin derim. 2016 yılında girişimcilik dünyasına adım atan Alp’in yaşadıkları bugün girişimcilik dünyasının en temel meselelerinden birine ışık tutuyor. Eğer bir yazılımcı değilseniz her an Alp’in hikâyesinde kendinizi başrolde bulabilirsiniz. Girişimcilik dünyasına daha ilk adım atar atmaz yazılımcıların bütün motivasyonunuz nasıl erozyona uğrattığını gelin Alp Bey’den dinleyelim:

İstanbul, Hindistan ve Gaziantep üçgeninde bir girişimcilik hikâyesi

allzin A Haber’de

Çeşme’nin en popüler plajlarından Tren Beach Ayayorgi pandemi dönemiyle yayın şekilde kullanılmaya başlayan QR menü hizmeti için allzin’i tercih etti. A Haber’in ilgili yayınına ait videoyu izleyin..

allzin Covid-19 Çözümü İTÜ Çekirdek Blog’da

Yardıma İhtiyacı Olan Bireyler ile Gönüllüler Aynı Platformda

allzin, COVID-19 ile mücadele kapsamında yardıma ihtiyacı olan bireyler ile gönüllüleri yerli mobil uygulamada buluşturuyor.