“Birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz”

Referanslarımız

4000+ üye restoran ve 600+ aktif restoran ile her geçen gün organik olarak büyüyen allzin’e katılın.

Ottoman NA

2012 yılında İzmir’de temelleri atılan Ottoman Nargile Atölyesi, Osmanlı Kültürü ile özdeşleşmiş olan nargileyi modern bir tasarıma dönüştürerek, çok kısa zamanda her yaştan geniş bir müşteri kitlesinin vazgeçilmezleri arasına girmiştir.İlk olarak İzmir’in Güzelyalı semtinde başlayan bu serüven; özenle oluşturulmuş konsepti, hitap ettiği geniş müşteri kitlesi sayesinde kısa zamanda bir çok ayrı lokasyonda hizmet vermeye ve hızla farklı şehirlerde de Ottoman şubeleriyle de sizlere ulaşmaya başlamıştır.

Bugün Türkiye’nin 35 ayrı noktasında marka kalitesinden, konseptinden, özenle sunulan nargile deneyiminden ödün vermeden sizlere ulaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

kurumsalimg

Sahan Restoran

1970 yılında Caddebostan’da küçük bir lokanta olarak kurulan SAHAN’ın ilk şubesi 1984’de şimdiki sahibi Tahir Tekin Öztan tarafından Plajyolu’nda açıldı. SAHAN Restaurant zincirinin her bir halkası genç bir girişimcinin, ustasından ve ailesinden öğrendiği zanaati, yenilikçi ve yaratıcı fikirleriyle birleştirmesi sonucunda oluştu. SAHAN, yeme-içme sektöründe Türkiye’de birçok yeniliğin ilk uygulayıcısı oldu. 40 yıllık tarihinde, bugün sıradan gibi görünen fakat uygulandığı dönem için ilk olan pek çok atılım SAHAN tarafından gerçekleştirildi

SAHAN’ın genç ve yenilikçi bir işletmecisinin olması, büyümeyi ve gelişmeyi de beraberinde getirdi.1984’de Caddebostan Sahan, 1994’de Suadiye SAHAN, 2003’te Ataşehir SAHAN Vega, 2009 yılında Gaziantep’in tarihi hanlarından olan Şirehan ve Yemişhan SAHAN bünyesine katıldı ve SAHAN RESTORAN açıldı. 2013 yılında ise Şirehan Otel hizmete girdi. Son olarak 2014 yılında SAHAN Kurtköy şubesi ile müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

sahan e1663850796722

Focaccia

Focaccia yaşamdan ve yaptığı işten keyif almayı seven insanların, içine mutluluk ve saf sevgi koyarak hayata geçirdiği bir iş modelidir.

Başarının en büyük temel taşı, yaptığınız işten keyif ve mutluluk duymanız, severek yapmanızdır. İşte bu yüzden, Focaccia başarının tesadüf olmadığı bir iş modelidir. Buğday da en çok Focaccia’ da işlenmekten ve konuklara ikram edikmekten mutludur. 2010 yılında “Focaccia fırından yeni çıktı ”dedik.

2015 yılında “fırıncılığı biz bulmadık ama, biz değiştirdik ve buğdayın EN mutlu hali Focaccia’dır” diyoruz. Hedefimiz, bu mutlu lezzeti bütün dünyayla paylaşmaktır. Markamız bu bilinç ve yol haritasıyla, yeni yeni lezzet noktaları açarak, konuklarına en seçkin ve her geçen gün artan yenilikçi ve gelişimci anlayışı ile hizmet etmekten onur duymaktadır.

Başarı ekip işidir oluşumumuzun tüm noktalarındaki takım arkadaşlarımıza ve Markamızın, marka bilincini taşıma konusundaki, hassasiyetlerimize riayet eden mevcut ve namzet yatırımcılarımıza da teşekkürlerimizi iletiriz.

Hacıoğlu

Hacıoğlu lezzet yolculuğuna 1965 yılında Hacıoğlu ailesinin geleneksel tatlar sunan bu küçük dükkanında başladı. Hacıoğlu ailesi büyüklerinin başlattığı bu girişim bir kuşak sonra bu küçük dükkanın 100% Türk sermayeli bir gıda devi olmasına yol açtı.

Kuruluşunun ilk yıllarında klasik lahmacun ve kebap restoranları şeklinde hizmet sunan Hacıoğlu. 1993 yılında “lahmacunda hızlı servis’e geçerek dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Hacıoğlu, 1993 yılında yaptığı bu atılımla, fast food sistemini geleneksel Türk damak tadı ile bütünleştirdi. Yatırımlarını hızlandırdığı bu dönemde Hacıoğlu, franchising sistemi ile büyümeye yöneldi ve kısa sürede Hacıoğlu markası,Türkiye’nin bir çok bölgesinde açılan mağazalarla bir lezzet zincirine dönüştü.

Çalışmaların titizlikle sürdüğü bu süreçte Hacıoğlu, mağaza mimarisi, teknik kapasite, makine ve ekipman parkını geliştirdiği gibi, ürün yelpazesini de zenginleştirdi.

Başlangıçta  lahmacun ayran ve meşrubattan oluşan ürün yelpazesi, ilerleyen yıllarda; peymacun (patentli ürün), piliç döner, et döner, soslu kanat, lezzet topu(patentli ürün), patates kızartması, salata gibi ürünlerle çeşitlendirdi.

Hacıoğlu restoranlarında ayrıca; burma kadayıf, fırın sütlaç, dondurmalı kadayıf, dondurma seçenekleri ve kahvaltı saatlerinde poğaça, börek ve su böreği bulunmaktadır.

Hacıoğlu 1997 yılında dünyanın ilk Türk arabaya servis restoranı olan Süreyya pasa Hacıoğlu’nun açılmasıyla bir ilki daha gerçekleştirmiştir.

Hacıoğlu, restoranlarında kullandığı makine parkını, yüksek teknolojiye sahip modern ekipmanlarla sürekli güncelleyerek, ürün ve hizmet kalitesini daima yüksek tutmaktadır.

haciog%CC%86lu

allzinli Restoranlar Arasına Katılın