Hikayemiz

allzin nedir?

allzin konuk ağırlama sektöründeki daha fazla noktanın tek ve uygun fiyatlı bir platformda yönetimi, pazarlanması ve büyümesi için 2016 yılında İstanbul’da kurulmuş bir startup teknoloji şirketidir.

Tek bir uygulama ile; partnerlerimize işletim sisteminden ve cihaz modelinden bağımsız bulut tabanlı sipariş yönetim sistemini (POS sistemi olarak bilinir) ekonomik biçimde sunuyoruz. Yönetici, kasiyer, garson, mutfak ve kurye ekibinin kendi mobil cihazları ile sistemi yönetebilmelerini sağlıyoruz. Böylece işletme kurulumunda yazılım & donanım yatırım maliyetlerini %80’e yakın düşürüyoruz.

Bu partnerlerimizi uygulamamızın kullanıcı arayüzüne sahip pazaryerimizde listeleyerek veri bazlı pazarlanabilmelerini; potansiyel konuklar tarafından keşfedilmelerini sağlayarak dijital olarak menü, kampanya ve etkinlikleri gerçek zamanlı fiyat ve güncel bilgilerle keşfetmesini ve sipariş oluşturmasına ve mobil ödeme yapmasına yardım ediyor.

Zamandan, konumdan ve cihazdan bağımsız; bir arada olmanın tadını çıkarın!

Logomuz;

Bir kaya kartalı, elverişli koşullarda, 2 km’den daha uzaktaki bir tavşanın hareketlerini fark edebilir.
Bazılarına göre bu mesafe daha uzundur, ama bir kartalın keskin ve uzun menzilli bir görüşe sahip olduğu kesin bir gerçektir.
Biz bu keskin duyu yeteneğinden ilham aldık ve allzin logosunu yarattık.

Misyonumuz;

Dünyanın herhangi bir yerinde sokağa çıkan insanın kimseyi tanımadan bile yemek ve eğlence gibi sosyal tüketim ihtiyaçlarını kolaylıkla bulmalarına rehberlik etmek.

Vizyonumuz;

İnsanların sosyal hayatlarındaki “kolaylaştıran rolü”nün sahibi olmak.

Ekibimiz

Eyüp Alp
Kurucu
Linkedin Profili
Emrah Özbek
Satış Direktörü
Murat Kaya
Operasyon Direktörü
Mustafa Kemal Genç
Strateji Direktörü
Ozan Aras
Influencer Marketing

BİZE KATIL!

  • Satış Bölge Temsilcileri (Tüm Şehirler)
  • SEO ve Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Partner ve Bayiler

Aramızda olmak, yolda öğrenmek, bizimle büyümek ve kendini geliştirmek istersen; alttaki e-mail adresine CV’ni ve kendinden kısaca bahseden ön yazını bekliyoruz.
hr@partner.allzin.com