allzin ve Üniversiteler

allzin ve Üniversiteler

allzin Üniversitelerde Öğrenci Kulüplerinin Yanında

allzin ailesi olarak festivallere, çeşitli etkinliklere ve öğrenci kulüplerinin etkinliklerine katılımımızı artırarak sürdürüyoruz. Bu konuda en önemli işbirliklerimizi öğrenci kulüpleri ile yapıyoruz ve yapmaya devam etmek istiyoruz.

Karşılıklı olarak katma değer sağlamak ise en büyük hedefimiz. Bu yazımızda yaptığımız işbirliklerini ve size sağlayacağımız katkıları anlatmaya çalışacağız.

Etkinliklerinizde allzin hep yanınızda. 🙂

İsminizi allzin ile duyurun!
  • allzin’in desteğiyle kulübünüzün farklı mecralarda tanıtımını yapma imkanı bulacaksınız. Sadece Instagram, Facebook gibi mecralardan katılımcılarınıza ulaşma devri bitti! Artık yepyeni bir sosyal mecra olan allzin de yanınızda. allzin üzerinden paylaşımlar yapabilir, isminizi farklı ve yeni bir mecrada daha duyurup katılımcı sayınızı artırabilirsiniz.
  • allzin ekibi olarak sadece uygulamamızda değil diğer sosyal medya hesaplarımızda sizden bahsederek ve bağlantılarımızı kullanarak size maksimum fayda sağlamak için buradayız!
İletişimin gücü
  • Farklı insanlar tanımak demek network ağınızı artırarak size yeni kapılar açmak demek. allzin yönetici ekibimiz ve sosyal kullanıcılarımız yardımıyla networking yapabilir, rahatlıkla ulaşabileceğiniz kişi sayısını artırabilirsiniz. Etkinliklerinizde bu networkleri kullanarak kulüp isminizi bir marka haline getirebilirsiniz.
Konuğunuz olalım
  • Yaptığınız etkinliklerde sizlerle ve misafirleriniz ile deneyimlerimiz paylaşarak startup nasıl kurulur,  allzin nasıl kuruldu, bu maceraya atılmak için neler gereklidir ve zorluklar nelerdir gibi konularda bilgilerimizi sizinle seve seve paylaşmak isteriz. Tecrübelerimizi paylaşarak beraber hem eğleneceğiz hem de girişimcilik ekosistemi hakkında bilgi sahibi olacağız. 🙂
allzin bugüne dek nerelerdeydi?
  • İTÜ Çekirdek kuluçka merkezi, Boğaziçi Üniversitesi Let’s Carnival etkinliği, Gezginfest 2018 Kilyos Festivali, İTÜ Bilişim Teknolojileri Zirvesi etkinliği, Beşiktaş Belediyesi ile yapmaya devam ettiğimizi pilot bölge çalışması ve sokak hayvanları için barınak sosyal sorumluluk projesi ile çeşitli üniversitelerden üniversite temsilcisi ekip arkadaşlarımız ile yaptığımız ortak çalışmalarla öğrenci kulüplerinin hep yanınızdayız!
Birlikten kuvvet doğar
  • allzin’i yanınızda görmek isterseniz bize allzin@partner.allzin.com yolu ile ulaşın en kısa sürede tanışıp iş birliklerimize başlayalım.
  • Siz de çevrenize ve kendinize katkı sağlamak; bizlere destek olmak için uygulamamızı hemen indirin.

allzin App Store ve Google Play’de!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.