QR Kod Olmadan Menüye Erişim

QR Kod Olmadan Menüye Erişim

allzin, teknolojik ve sektörel yeniliklerin bilincinde olarak her gün kendisini geliştirmeye ve rakiplerinden onlarca adım öne geçmeye devam ediyor. Sizlere alternatifler ve rakiplerimizden en ayırıcı özelliklerden biri olarak, QR kod olmadan mekan menülerine erişim özelliğimizi sunmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Sektörel olarak bir ilki başardığımız ve gerçekleştirdiğimiz bu ilk, bizi tercih eden sadık kullanıcılarımızın bizi en fazla tercih etme sebeplerinden biri konumunda. En basit tanımı ve haliyle, QR kod olmadan menüye erişim özelliği nedir?

 

İstanbul’da yer alan X isimli mekana sevdikleriniz ile birlikte güzel bir akşam yemeği deneyimlemek amacıyla gittiniz. Bir sorun var! Mekan çok yoğun, sizinle ilgilenebilecek bir garson bulmak neredeyse imkansız veya masa üzerinde bir menü ya da menüye erişim için QR kod bulunmuyor. Daha fazla vakit kaybetmemek adına yemek alternatiflerinden neyi seçeceğinize karar vermek zorundasınız. Abrakadabra! Biraz sihir ✨Veya allzin… Hemen allzin mobil uygulamasına eriş ve eğer içerisinde bulunduğun mekan allzin’e üye ise, bütün menü detaylarına ve fiyat bilgilerine en kolay şekilde eriş. Sence de harika değil mi?

QR Kod ile Menüye Erişim

İstersen ilk olarak QR kod ile birlikte menüye erişim özelliğinden bahsedelim. Bu özelliğin kullanımı oldukça kolaydır. Bulunduğun mekana git ve oturduğun masada yer alan QR kod’u allzin uygulamasına okut. Eğer bulunduğun mekan allzin uygulamasına üye bir mekan ise, her türlü menü detayı ve fiyat bilgisine en kolay şekilde erişeceksin. Peki ya QR kod ve menü yok ise? Ve yukarıda yer alan örnekte belirttiğimiz gibi mekanda o an seninle ilgilenecek herhangi birini bulamıyor isen? Çok zor bir durum olduğunun farkındayız. İstersen şimdi asıl sihirin olduğu bölüme geçelim ve seni bu sorundan kurtaralım.

QR Kod Olmadan Menüye Erişim

           
Sana allzin çok farklı ve çok başka demiştik! Peki, QR kod olmadan menüye erişim özelliği nasıl kullanılabilir? Allzin QR kod olmadan menüye erişim özelliğinden nasıl faydalanabilirsiniz?

• Cihazının elinde olduğundan 😜 ve internete bağlı olduğundan emin ol. Cihazının konum özelliğini aktif hale getir.
• allzin mobil uygulamasına giriş yap.
• Anasayfa’ya eriştiğinde eğer içerisinde bulunduğun mekan allzin’e üye ise, “Yakındaki Mekanlar” bölümünde ilk sırada yer alacak.
• Çok acıktın farkındayız! Eğer aradığın mekan burada yer alıyorsa, vakit kaybetmeden hemen üzerine tıkla.
• Mekan sayfasına eriştikten sonra menü detayları ve fiyat bilgiler ile alakalı her türlü bilgiye ulaşabileceksin.
• İşte bu kadar! Çok basit olduğunu söylemiştik.

allzin’i yükle, bütün kolaylıklara eriş!

Sen de allzin uygulamasını kullanarak, bu iki özellik sayesinde gittiğin her mekanda yemek ve diğer deneyimlerinin daha verimli olmasını sağlayabilirsin. Kimsenin seninle ilgilenmesini beklemeden, ihtiyacın olan tüm detay ve bilgilere en kolay şekilde ulaşabilirsin. Bunu yapman ise çok basit, hemen mobil platformlar için özel olarak hazırlamış olduğumuz uygulamayı yükle ve sen de bu ayrıcalıkların hepsinden faydalan!

allzin App Store ve Google Play’de uygulamayı indirin

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.