Restoran Otomasyon Sistemi QR Menü Entegrasyonu 15 Fayda

Restoran Otomasyon Sistemi QR Menü Entegrasyonu 15 Fayda

Restoranlar için olmazsa olmaz olan restoran otomasyon sistemi Covid-19 ile popüler hale gelen QR menü entegrasyonu ile çok daha verimli hale gelecek gibi gözüküyor.

QR menü hem restoranlar hem müşteriler tarafından çok sevildi fakat restoran otomasyon sistemi ile entegre (eş zamanlı, sekronize) çalışmaması restoran yöneticilerinin biraz canını sıkmış gibi gözüküyor.

allzin olarak bu can sıkıcı şeyi ortadan kaldırdık ve size bu entegrasyonun artılarını madde madde anlatmak istedik. Lafı uzatmadan hemen başlıyoruz 🙂

Entegrasyonun 15 Faydası

 1. Otomasyon sisteminde fiyat güncellediğinizde QR menüde de fiyatı güncellemiş olacaksınız
 2. QR menü ile sipariş almak istediğinizde tek tuşa basarak sipariş sistemini aktif edecek ve siparişin anında otomasyon sistemine düşmesiyle rahat bir nefes alacaksınız
 3. Herhangi bir kampanya yaptığınızda bunu anında müşterilerinize gösterebileceksiniz
 4. Raporlama sisteminizi bir kaç adım daha öteye taşıyabileceksiniz
 5. QR menünün dijital olması sayesinde reklam alarak ek gelir elde edebilirsiniz (özellikle büyük yiyecek içecek firmaları bu konuda kapınızı çalabilir)
 6. Müşterilerinizin hangi ürünlerinizi incelediğini detaylıca raporlayabilirsiniz
 7. Müşterilerinizin hangi ürünlerinize ilgi göstermediğini keşfedebilir, aksiyon alabilirsiniz
 8. QR menüye erişen müşteri masadan sipariş verdiğinde masa otomatikman yeni adisyon açar
 9. Paket sipariş verildiğinde raporlamaya dahil olur ve gün sonu raporlama kolaylaşır
 10. Zamanla (kısa vadede) basılı menüyü tamamen ortadan kaldırabilirsiniz
 11. QR kodu kullanamayan ya da kullanmak istemeyen müşterilerinize tablet menü imkanı sunabilirsiniz
 12. Tamamen tablet menü yerine %80 Qr menü %20 tablet menü kullanımı ile gerçek bir maliyet tasarrufuna gidebilirsiniz
 13. Stoğu biten ürünleriniz sistem tarafından otomatikman siparişe kapatılarak müşterilerinizi yormadan diğer ürünlere yönlendirebilirsiniz
 14. Mekan doluluk oranını güncel olarak hem kendiniz görebilir hem müşterilerinizin yoğunluğa göre rezervasyon gibi aksiyonları almasını sağlayabilirsiniz
 15. Menü tasarımı, basımı için harcanan efor ve maliyeti ortadan kaldırabilirsiniz

Bu maddeler daha da uzayıp gidebilir çünkü ortada gerçek bir değer ve fayda var.

allzin olarak iş ortaklarımızda bu şikayet ile o kadar çok karşılaştık ki restoran otomasyon sistemimiz ile qr menü çözümümüzü tam entegre yaparak önemli bir adım attık.

Restoran yöneticileri işlerinin olabildiğince kolaylaşmasını ve personellerine odaklanarak müşterilerine kusursuz hizmet vermek istiyorlar.

Nasıl Sonuçlar Doğurur?

Müşteri menüye garson beklemeden bakabiliyor, garson hızlıca cep telefonuyla bile sipariş alabiliyor. Kasiyer ödemeyi bu entegrasyon sayesinde eksiksiz alabiliyor ve işletmenin uçtan uca hizmeti dijitalleşerek kalite artırıyor.

Eğer işletmenizin otomasyon sitemi ile qr menü entegrasyonu olsun istiyorsanız allzin işletmeniz için en uygun sistemi tek platformda ve ekonomik biçimde sunuyor. Geriye yeni müşteriler kalıyor ki o aşamada da allzin’in iPhone ve Android uygulaması ile binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

14 gün ücretsiz denemek için üye olarak başlayın www.allzinapp.com

 

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.