Tren Beach Ayayorgi

Tren Beach Ayayorgi

İzmir Çeşme’nin oldukça ünlü restoranlarından olan Tren Beach Ayayorgi geniş bir müşteri portföyüne sahip olan bir işletme olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça farklı aktivitelerin yapıldığı bir mekân olarak bilinmektedir. Çeşme bölgesine gidilebilecek iyi bir işletme olarak yorumlara yansımış durumdadır.

Tren Beach Ayayorgi Ne Gibi İmkânlar Sunmaktadır?

Bir eğlence mekânı olarak da bilinen restoranda her hafta Cuma ve Pazar günleri Kerimcan Durmaz konseri olmaktadır. Açık ve kapalı mekânları bulunan firma sektörde oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Her gün 10.00 ile 04.00 arası hizmet veren işletme gece eğlencelerine de konukluk etmektedir. Eşsiz deniz manzarası ile oldukça dolu vakit geçirme imkânı sunulmaktadır. Bunun yanında araçla gelenler için vale hizmeti de sunulmaktadır. Oldukça kaliteli kahvaltı hizmetleri de verilmektedir. Mekân konsepti deniz havası ile uyumlu olarak dizayn edilmiş olup oldukça renkli bir görünüme sahiptir.

Tren Beach Ayayorgi Müşteri Yorumları Nasıldır?

Çeşitli yorum sitelerine bakıldığında genel anlamda olumlu yorumların yapıldığı görülmektedir. Müşteriler tarafından yapılan yorumlarda ve puanlamalarda özellikle fiyat konusunda olumlu yorum miktarı fazladır. Fiyat performans açısından da oldukça iyi bir mekân profili sergilediği göze çarpmaktadır. Bu nedenle tercih edilebilecek mekânlar arasında yer aldığı yorumlarda söylenmektedir. Müşterilerin tarafından dikkat çekilen bir diğer husus ise servis noktasındadır. Yemekler taze ve sıcak bir şekilde servis edilmekte ve hijyen kurallarına da uyulmaktadır. Bu gibi yorumlar sitelerde yer almaktadır.

Tren Beach Ayayorgi ve Konumu

Deniz kenarında yer alan restoran oldukça güzel bir konumda yer almaktadır. Çeşmenin eşsiz deniz havasında deniz manzarasında oldukça renkli bir şekilde vakit geçirilecek bir mekân olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaz aylarında açılan teras hizmeti de sunulmaktadır. Teras sayesinde deniz manzarası yakından görülebilmekte ve oldukça renkli bir atmosfer sunulmaktadır. Bu nedenle konum bağlamında olumlu bir durumunun olduğu söylenebilecektir. Hemen her bütçeye uygunluğu sayesinde müşteri portföyü oldukça renkli bir niteliğe sahiptir. Eğlenceli vakit geçirmek için önemli mekânlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Çeşme mekânları arasında bilinen bir işletmedir.

Tren Beach Ayayorgi menü, etkinlik ve iletişim bilgileri allzin’de.

Menu için tıklayın Tren Beach Ayayorgi

Siz de işletmenizi allzin’e ekleyin.

allzin’i App Store ve Google Play‘den ücretsiz indirin.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.