Tickerdaze Emaar

Tickerdaze Emaar

Tickerdaze Emaar Square, ideal bir lükslükteki mağazaların bulunduğu bölümün üst tarafında yer alan rahat ve keyifli restoranlardır. Kendilerine ait gösterişli ve güzel girişi olan teras katında oturulan yere göre, AVM ‘nin içinde veya dışında olmanız arasındaki hiç bir fark etmiyor. Emaar’ in 5.giriş kapısının oradaki Tickerdaze Sport Bar alışveriş merkezi içindeki en güzel yerlerden ve konuma sahip mekanlardandır. Gastronomi dünyamızdaki en önemli yere sahip olan BTK’ nın butik bir markası olan Tickerdaze, yeme içme sporu sosyal ortamı birleştiren bir yere sahiptir. Mekanın içerisinde yer alan bir çok ekranından anlık spor maçları karşılaşmaların bizlere sunarken, bir o kadarda menüsü atmosfere uygun bir şekilde sunuluyor. Tickerdaze Emaar Square gastropubları eksitmeyen menü türleri, keyifli kokteyl ve barı ile ‘maç izleme bahane, enerji şahane’ söyleyebileceğimiz bir yer olmuş.

Ne Yenilir Ne İçilir?

Tickerdaze Emaar Square, en özeli Amerika’dan çok yaygın olarak görülen sadece maç yayını yapan restoran, bar tarzında bir mekan. Bu tür mekanlar maç yayın sırasında, enerjik atmosferlere sahip her insanın sosyalleştiği bir ortam sunmaktadır. Bir anlamda Sports barlar konusundan bağımsız bir yere sahip kahvaltı servisleri ile başlayarak öğle yemeğinden başlayıp, akşam bar hayattına kadar yedi yirmi dört aktif mekan olarak düşünülebilir. Tickerdaze’ de bu mantıklı girişim ile BTA ‘nın içme yemede ki kuvvetini de arkasında alarak eğlenceli ve keyif verici bir mekan olmuştur. Soslarını ve ekmeklerini grubun bünyesinde hazırlanan restoran özel menüsü ile Gastropub kodlarına en iyi şekilde sahip olabilir. Menülerinin en baş rollerinde ise atıştırmalı bar tabakaları, burgerler ve kokteyler vardır.

Tickerdaze en ön planda olan yemeklerine gelecek olursak 3 ayrı lezzetlerin bir arada sunulduğu, Mini burgerler mekanın en ön planlara çıkan yemeklerinden. Restoran orta yere paylaşımlı şeyler çıkarmakta söylenebilen, Meksika üçlüsü, Börek sepeti Sports bar mix lezzetli ve keyifli atışrırmalıklar sunuyor. Tatlı ile eşki sos ilave edilerek servis edilen Parmesanlı Patates Kroket, Bademli gibi yaratıcıdır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.