Özel Bir Mekan: Ottoman Nargile Atölyesi

Özel Bir Mekan: Ottoman Nargile Atölyesi

2012 yılında sektöre giriş yapan Ottoman Nargile Atölyesi, Osmanlı Kültürü ile bütünleşik bir yapıya bürünen nargileyi modernize bir dizayn ile hizmete açmış ve kısa bir süreçte bilinen bir mekan haline gelmeyi başarmıştır. Sektöre girdiği günden beri hemen her yaştan müşteri kitlesine hitap etmenin gururunu yaşamaktadır. Serüvene ilk olarak İzmir’ de başlayan mekân, benzersiz konsepti misafirleri ile buluşturmaktadır. Oldukça önemli hizmetler sunan bir marka değerinde olan Ottoman Nargile Atölyesi, birçok ayrıcalık ile sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Ottoman Nargile Atölyesinde Sunulan Ayrıcalıklar Nelerdir?

Mekana girdiğinizde sizleri oldukça yenilikçi bir konsept ile karşılayan marka oldukça farklı avantajlar ile göz doldurmaktadır.

Yenilikçi ve Kaliteli Ürünler

Bünyesinde barındırdığı ürünleri her geçen gün gelişen dünya konseptine göre güncellemekte ve geçmiş ile modernize bir şekilde sizlere sunmaktadır. Geniş portföyde sunulan ürünler sayesinde her müşteri kitlesine hitap edilmektedir.

Değerli Hissettirir

Mekân konsepti ve personelin sıcakkanlılığı sayesinde hem kendinizi değerli hisseder hem de özel sunumların keyfini çıkarırsınız.

Sektöründe Bir Dünya Markası

Türk nargile kültürünü modern bir konsept ile misafirleri ile buluşturan bir dünya markası olan Ottoman, küresel bir marka haline gelerek farklı ülkelerde hizmetlerini sürdürmektedir.

Yenilikçi Konsept

Retro konsept olarak tabir edilen bir yaklaşımla geçmiş ile günümüz tasarım şeklini birleştirerek oldukça farklı bir tasarıma imza atan marka, bu konsepti ile göz doldurmaktadır. Bu özelliği sayesinde müşterilerinden tam not almayı başarmıştır.

Farklı Noktalarda Hizmet

Türkiye’ de birçok farklı ilde hizmet verme düşüncesi ile 38 ayrı noktada hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Bulunduğu her noktada kalitesinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Bol Çeşit

Nargile farklı aromalar ile sunulan bir ürün olduğundan dolayı isteğe bağlı olarak çok sayıda çeşit ile hizmet verilmektedir. Bol çeşit ile sunulan bu hizmet özel sunumlar ile yapılmaktadır. Bundan dolayı ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Ottoman Nargile Atölyesi Hakkındaki Müşteri Görüşleri

Birçok yorum sitesine bakıldığında markanın oldukça olumlu yorumlar aldığı göze çarpmaktadır. Olumlu yorumlar firmanın oldukça kaliteli hizmetler sunduğunun bir göstergesidir. Müşterilerce tercih ve tavsiye edilen bir mekân olduğu değerlendirilmektedir.

Ottoman Nargile Atölyesi (38 şube) menü, etkinlik ve iletişim bilgileri allzin’de.

Siz de işletmenizi allzin’e ekleyin.

allzin’i App Store ve Google Play‘den ücretsiz indirin.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.