Gale Bitez Menü, Etkinlik, İletişim

Gale Bitez Menü, Etkinlik, İletişim

Muğla Bodrum’ da yer alan Gale Bitez restoran oldukça kaliteli hizmet veren bir işletmeye sahiptir. Restoran 400 yıllık bir taş evin avlusunda dizayn edilmiştir. Retro konseptin sunulduğu mekânda oldukça renkli bir ortam bulunmaktadır. Oldukça elit bir müşteri kesimine hitap eden restoran enfes yemekleri ile damaklara hitap etmektedir.

Gale Bitez ve Ayrıcalıkları

Diğer restoranlara nazaran oldukça farklı imkanlar ile sektörde yer alan işletme oldukça olumlu bir profil sergilemektedir.

Enfes Yemekler

Hijyen kurallarına dikkat edilerek hazırlanan yemekler ile maharetli ustaların tecrübeleri bir araya gelince ortaya muazzam bir görüntü çıkmaktadır. Oldukça olumlu bir yemek menüsüne sahiptir.

Menüye ulaşmak için tıklayın.

Kaliteli Canlı Müzik

Bölgenin en iyi sanatçıları tarafından canlı müzik şöleni sunulmaktadır. Birçok kulak zevkine hitap eden müzikler sayesinde keyifli vakitler geçirilmektedir. Bu nedenle oldukça verimli vakitler geçirilmektedir.

Etkinliklere ulaşmak için tıklayın.

İsteğe Bağlı İçecek Türü

Mekânda alkollü ve alkolsüz içecekler yer almaktadır. Müşteri istekleri doğrultusunda içecekler sunulmaktadır.

Menüye ulaşmak için tıklayın.

Mekan Konumu

Yeşillikler ile kaplı bir mandalina bahçesine karşı muazzam bir gece geçirmeniz mümkündür. Oldukça renkli bir şekilde sunulan bu imkân sayesinde birçok müşteri doğal ve temiz bir nefes almaktadır.

Yol tarifi alın.

Güler Yüzlü Personel

Gale Bitez personel politikası gereği personel misafirlere ılımlı bir şekilde yardımcı olmakta ve kendini bu yönde geliştirmektedir. Bu nedenle oldukça müşteri dostu bir politikaya sahip olduğu söylenmektedir.

Geç Saatlerde Sunulan Hizmetler

Gale Bitez 01.00 saatlerine kadar açık bir mekândır. Bu nedenle eşsiz manzarada gece vaktinde keyifli vakit geçirme imkânınız bulunmaktadır. Diğer mekânlar 22.00 civarlarında kapanmaktadır. Bu imkân oldukça önemli bir imkân olarak karşımıza çıkmaktadır.

Oldukça elit bir şekilde hizmet sunan mekân 16.00’ da hizmet vermeye başlamaktadır. Terasında sunduğu kahve hizmeti ile oldukça renkli bir mekândır. Her meslekten olmak üzere geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Bu kapsamda bakıldığında Muğla Bodrum’ un tercih edilebilecek mekânlarından birisidir. Mekânda müşterilerin keyifli vakit geçirmesi için hemen her şey düşünülmüş olup sorun yaratabilecek bir durum ile karşı karşıya kalınmayacağı değerlendirilmektedir. Müşteri yorumları da gayet olumlu bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Gale Bitez menü, etkinlik ve iletişim bilgileri allzin’de.

Siz de işletmenizi allzin’e ekleyin.

allzin’i App Store ve Google Play‘den ücretsiz indirin.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.