En Şık ve Rahat Bahçe Teras Alanları 53 Mekan Önerisi

En Şık ve Rahat Bahçe Teras Alanları 53 Mekan Önerisi

Hem konforlu hem de şık mekan arayanlardan mısın? Keyifle başlayan gününe daha çok keyif katacak, günlük rutininden sıkıldığında nefes alabileceğin birbirinden leziz mutfak tercihleri ile sizleri bahçe ve teras özellikli restoranlara göz atmaya davet ediyoruz.

Hem eğlenceli hem de konforlu İstanbul bahçe ve teras mekanlarına ister arkadaşlarınla ister ailenle gelerek huzuru yakalayabilirsin.

Çocuklu aileler içinde tercih edilebilecek en şık ve doğal yemek içerikli bahçe ve teras mekanlarını yazımızdan inceleyebilirsin.

SEAFOOD BARBA

Oldukça hoşunuza gidecek bahçe ve teras alanları ile göz dolduran mekan, balık ve deniz ürünleri sunarak hafta içi her gün 11.30 ile 22 00 arasında Maslak Sarıyer de hizmet vermektedir.

ALİ OCAKBAŞI GÜMÜŞSUYU

Beyoğlu’nun Gözde bahçe teras alanlarında biri olan et ve kebap salonu her gün 12.00 ve 23.00 arasında hizmet vermektedir.

ŞANDA TİRYAKİ OCAKBAŞI

Özellikle yazın sıcak günlerinde bahçe ve teras alanı bulunan bir mekan arayan kişiler için Türk mutfağı yemekleri yapan Ocakbaşı mekanı; her gün saat 12.00 ve 22.00 arasında Arnavutköy Beşiktaş’ta hizmet vermektedir.

GRAND PİZZERİA GÖKTÜRK

İtalyan mutfağından yemekler sunan bahçe teras alanı Göktürk Eyüp’teki restoran; her gün saat 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

TÜRKÇE MEZE

Memnun edici bahçe teras manzaralı Hotel Beyoğlu’nda yer alan meyhane; hafta içi her gün 18.00 ile 00.00 arasında hizmet vermektedir.

ARADA CAFE

Lübnan mutfağının enfes yemek çeşitlerini bulabileceğiniz bahçe teras alanı sunan Karaköy Beyoğlundaki Arada Cafe; her gün saat 8.30 ile 00.00 arasında hizmet verir.

FİRUZE BEYOĞLU

Bahçe teras olanağı sunan Şişhane Beyoğlu’nda bulunan Firuze Beyoğlu meyhanesi pazar günleri kapalı olarak; hafta içi her gün 11.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir.

SPAGO İSTANBUL

En şık bahçe teras alanlarından fine dining yemek olanağı bulunduran Nişantaşı da bulunan Spago İstanbul; hafta içi her gün 15.00 ile 00.00 arasında hizmet verir.

1741 LOKANTA

Enfes Türk mutfağı yemekleri sunan 1741 lokanta Cağaloğlu Fatih’teki mekanı ile sizlere hafta içi her gün 13.00 ve 22 .00 arasında hizmet vermektedir.

KÜBBAN GAZİANTEP MUTFAĞI

Yöresel yemekleri ile dikkat çeken Bağcılar’da bulunan Kübban Gaziantep mutfağı her gün saat 09 00 ile 23 00 arasında hizmet vermektedir.

BABEL OCAKBAŞI NEVİZADE

Seveceğiniz teras manzarası ile et ve kebap ürünleri sunan Babel Ocakbaşı Nevizade Beyoğlu’nda her gün 13 00 ile 22 00 arasında sizleri beklemekte.

KUMKAPI HÜNKAR RESTAURANT

Enfes balık ve deniz ürünleri yiyebileceğiniz Fatih Kumkapıdaki, Kumkapı Hünkar Restaurant en güzel bahçe ve teras manzarası ile sizleri beklemekte. Her gün saat 10 100 ile 22 00 arasında hizmet verir.

JUST BBQ

Kalitesi ile dikkat çeken bahçe ve teras manzaralı steakhouse yemekleri sunan Beşiktaş’taki Just BBQ her gün 11.00 12.00 arasında hizmet vermektedir.

ALAÇATI KAFASI PERA

Şişhane Beyoğlu’nda bulunan Alaçatı kafası Pera Meyhanesi bahçe ve teras alanları ile her gün saat 20.00 ile 00.00 arasında hizmet vermektedir.

ALPEK TERAS RESTAURANT

Hotel Eminönü’nde gösterişli teras manzarası ile dünya mutfağının en güzel yemeklerini sunan Alpek Teras Restaurant her gün 08.00 ile 00.00 arasında hizmet vermektedir.

YÜKSEL BALIK 1

Yeşilköy Bakırköy deki restorana ile en güzel balık ve deniz ürünlerini sunan Yüksel Balık 1 Restoranı her gün saat 12.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir.

YÜKSEL BALIK 2

En taze balık ve deniz ürünlerini ferah bahçe ve teras imkanı ile sizlere sunan Yeşilköy Bakırköy deki Yüksel Balık Restoranı; her gün 12.00 ve 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

YADA SUSHİ İSTİNYE

Sarıyer’de bulunan Yada Sushi İstinye en güzel Asya mutfağı yemeklerini bahçe ve teras manzarası eşliğinde salı günleri ve cumartesi günleri 14.00 ile 00.00 arasında pazar günleri 14.00 ve 22.00 arasında hizmet vermektedir.

ZAMANTAŞI MEYHANE

Nişantaşı’nda bulunan Zamantaşı meyhane zengin yemek içerikleri ile her gün 12.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir.

BEGONİA GARDEN

Zekeriyaköy’deki Begonia Garden leziz dünya mutfağı menüleri ile her gün 10.00 ile 22.00 hizmet veren işletme Pazartesi günleri kapalıdır.

HER ALEM OCAKBAŞI

Şişli’de bulunan et ve kebap restoranı Her Alem Ocakbaşı lezzetli menüleri ile hizmet veren bahçe teras alanı her gün 12.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir.

NOLA İSTANBUL

Galata Beyoğlu’nda bulunan Ege ve Akdeniz mutfağı ile kaliteli yemekler sunan Nola İstanbul restoranı her gün 12.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir.

CHEF MEZZE

Beyoğlu’nda bulunan Chef Mezze Meyhanesinde güzel bir gün geçirmek için tercih edebilirsiniz. Her gün 16.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir.

BEYOĞLU ŞEHİR MEYHANESİ

Galatasaray Beyoğlu’nda bulunan bahçe ve teras manzaralı meyhane her gün 12.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir.

ROSE MARİNE

Beyoğlunda hizmet veren dünya mutfağı yemekleri sunan restoran her gün 08.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir.

EMİLY’S GARDEN

Cihangir Beyoğlunda leziz İtalyan mutfağından yemekler sunan bahçe teras restoranı her gün 11.00 ile 00.00 arasında hizmet veren mekan, Pazar günleri 10.00 ile 00.00 arasında hizmet vermektedir.

LİTERA AVLUU

Beyoğlunda Dünya mutfağı yemekleri yapan Litera Avluu her gün 14.00 ile 00.00 da hizmet vermektedir. Mekan pazar günleri kapalıdır.

MİKLA

The Marmara Pera Beyoğlu’nda bulunan Mikla restaurant leziz fine dining yemekleri ile Perşembe ve Cumartesi günleri 18.00 ile 00.00 arasında hizmet vermektedir.

LAZİZA BEBEK

Bebek Beşiktaş’ta bulunan bahçe teras manzaralı mekan lezzetli Dünya mutfağı yemekleri ile her gün 08.30 ile 22.00 arasında hizmet veren mekan Pazartesi günü kapalıdır.

ET X STEAKHOUSE

Mecidiyeköy’deki Steakhouse restoranı bahçe ve teras manzarası ile her gün 12.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir.

ALİ OCAKBAŞI KURUÇEŞME

Beşiktaş Kuruçemedeki Et ve Kebap restoranı bahçe ve teras alanları ile gidilebilecek güzel mekanlardan…

ARMADA TERAS RESTAURANT

Tera manzarası eşiliğinde İstanbul Fatihte enfes Türk mutfağı lezzetlerini tatmayı seviyorsan bu mekan tam sana göre!

DEFNE RESTORAN

Beylikdüzünde şık sunumuyla dikkat çeken Defne restoran Türk mutfağından sevilen lezzetler ile bahçe – teras manzarası eşliğinde sizlere kaliteli bir yemek deneyimi sunuyor.

TEMA BELLA VİSTA RESTAURANT

İkitelli Küçükçekmecede sıcak ve samimi bir teras manzaralı restoranı ziyaret etmek istersen Tema Bella zengin Türk mutfağı lezzetleri sunuyor.

ŞEŞ BEŞ ETİLER

Beşiktaşta bahçe ve teras tutkunlarına leziz Dünya mutfağı deneyimi sunan Şeş Beş Etiler restoranını ziyaret edebilirsin.

CAFE WİEN

Bazı mekanlar yorgun günün kurtarıcılarıdır. Şişli de bulunan Cafe Wien birbirinden leziz Dünya mutfağı lezzetleri sunuyor.

TERRACE 41 KİTCHEN & BAR

Beyoğlunun ünlü teras mekanlarından Terrace 41 Kitchen lezzetli Dünya mutfağı yemekleri ile güzel bir gün geçirmeni sağlayacak mekanlardan..

PERO YENİKÖY

Gün içinde arkadaşlarınla beraber değerlendirebileceğim Yeniköydeki Pero restaurant Dünya mutfağından gösterişli ve leziz yemekler sunan bir mekandır.

YÜKSEL BALIK TARABYA

Tarabyada ünlü Balık ve Deniz ürünleri mekanı ailenle gelerek değerlendirebileceğin güzel mekanlardan…

AZUR YENİKÖY

Sarıyerdeki bahçe teras imkanı sunana Azur Restoran taze ve lezzetli Balık ve Deniz ürünleri sunmaktadır.

FİKRET YILMAZ ADANA OCAKBAŞI

Şişli deki Et ve Kebap yerinin enfes tatlarını tercih edebilirsin.

KİSS THE FROG

Yoğun tempolu bir günü güzelleştirmek senin elinde! Sarıyerde Dünya mutfağındna elzzetler Sunan restoran her gün gece 02.00’a kadar hizmet vermektedir.

TÜRKÇE MEZE KUBBE

Hotel Beyoğlu’nda bulunan arkadaşlarla güzel vakit geçirebileceğin Meyhane gidip görülmeye değer!

SENSUS KURUÇEŞME

Kuruçeşme Beşiktaş’taki Sensus restaurant ağzına layık lezzetleri ile Ege ve Akdeniz mutfağından enfes lezzetler sunuyor.

360 İSTANBUL

Bu restoranı çok seveceksin! Beyoğlu’nda bulunan 360 İstanbul, Dünya mutfağının özgünlüğünü sizlere sunan mekanlardandır.

FİKO OCAKBAŞI

Sarıyer’de bulunan bahçe teras manzaralı t ve Kebap restoranı kaliteli ve leziz et yemekleri ile gidip görülebilecek mekanlardan.

EFTALYA BALIK

Balık ve Deniz ürünlerine ayrı bir sevgisi olanlara Beşiktaş Eftalya Balık restoranı gidip görülmeye değer lezzetler sunuyor.

ERCAN KEBAP STEAK

Beşiktaşta bulunan Steakhouse yemekleri ile ünlü mekanı ziyaret edebilirsin.

OLD HOUSE RESTAURANT

Sultanahmet Fatihte seni mutlu edecek Dünya mutfağı lezzetleri sunan restoranı dinlenirken yeni lezzetler keşfetmek için deneyebilirsin.

CANTİNERY ZORLU

Dünya mutfağına hayranım diyorsan enfes yemek menüleri ile dikkat çeken bu restoranı en kısa sürede ziyaret etmelisin.

RUSTYFORK

İstanbul Beşiktaş’ın gözde restoranlarından Rustyfork gidilmeye değer lezzette dünya mutfağı yemekleri yapan bir mekandır.

ENDAM İSTANBUL

Karaköy Beyoğlu’nda yorucu bir gün sonunda arkadaşlarınla gidebileceğin Endam Meyhane sevilen mekanlardandır.

IZAKA RESTAURANT

Beyoğlunda Dünya mutfağı lezzetleri deneyimini Izaka restaurant farkıyla her gün 12.00 ile 22.00 arasında deneyimleyebilirsin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.